English German Italian Russian Ukrainian Swedish Latvian

Plēves pret nezālēm uzstādīšana

Četri faktori, kāpēc nezāļu plēves ieklāšana zem arborvitae ir efektīvs risinājums.

 

Atgādinājums:
Plēves uzstādīšana tūjas stumbra zonā atmaksājas otrajā gadā, un pirmajā un turpmākajos gados papildus ietaupījumiem tā dod stabilu dekoratīvu efektu.:

(1) Plēve neļauj iesakņoties vēja izpūstām nezāļu sēklām.  Jā, nezāles dažreiz dīgst mizā, kas tiek uzkaisīta pašai plēvei, taču to saknes neatrodas zemē, bet burtiski karājas gaisā starp frakcijām, tāpēc nezāles bieži vai nu izžūst, vai arī dārznieks vai pats mājas īpašnieks uzreiz jebkurā laikā.  Nezāļu skaits, kas var izdīgt bez sakņošanās - saskaņā ar statistiku, 5 gab. uz 50 metriem 2 mēnešus, kas atbilst kļūdai.  Ja redzat zāles stiebru.  tad tagad nevajag ravēt, vienkārši pavelk roku, paņem ar pirkstiem zāles stiebru vai krūmu, paņem to un rezultātā “zāle” uzreiz paceļas ar visu mugurkaulu un paliek tavā roka.  Praksē tas izskatās šādi: reizi mēnesī izejiet cauri un noņemiet 5-7 zāles stiebrus uz 50 laikapstākļiem.

(2) Plēve uzlabo tuvu stublāju klimatu, kas tūjām ļoti patīk un tāpēc tās lieliski apaug ar dzinumiem pie zemes, padarot malu pie zemes ļoti melnu un skaistu.
(3).  Plēves uzlikšana pret nezālēm ļoti ātri paātrina vecās dekoratīvās mizas nomaiņu, kas guļ virsū plēvei, jūs burtiski noslaukāt veco mizu, pat ne ar glazūru, izmetiet to daļu, kuru vēlaties mainīt, un viss.  Šajā gadījumā parasti pietiek ar 20-30% veco mizu frakciju nomaiņu, lai panāktu krāsas atjaunošanos.  Ja izmanto nepūstošu koku mizu, tad miza var palikt nemainīga 4-5 gadus, pēc tam izbalināt.  Papildināts virs frakcijām un atjaunināta kopējā krāsa.

(4) Tas, ka miza neguļ uz zemes, bet uz plēves, nodrošina mizas saglabāšanos 3-4 reizes ilgāku laiku, un, ja izmanto liela izmēra mizu, tad nezāles parasti nedīgst vispār: vairāki gabali gadā uz 100 lineārajiem metriem .  Tajā pašā laikā, ja izmanto lielas frakcijas mizu, tad šī guļ gadiem, nepūst, varbūt.  guļ nevis uz zemes, bet uz plēves.

Plēves uzstādīšana - 1 m 2.50 Eur
Plēves uzstādīšana - 2 m 2.85 Eur

*Precīza cena tiek noteikta pēc foto vai video. *Piezīme - tūju apgriešanas cena ir atkarīga no vainaga augstuma un dziļuma (platuma), no stumbru diametra un apgriešanas šķautņu skaita, kuras pasūta klients.

Kontakti
  • ℹ Laipu 5, Jūrmala, LV-3001 ℹ Berģi ℹ Saulkrasti ℹ Valmiera ℹ Jekabpils ℹ Daugavpils ℹ Jelgava ℹ Dorf 127, Finkenberg, Austria, A-6292
  • +371 28 29 7777, 29 68 3333
  • +43 6767 43 6009 lv/de/ru/eng/se
  • aiskido@gmail.com
Darba laiks
Darba dienās
6.30 - 23.45.

Sestdienās
6.30 - 23.45

Svētdienās
6.30 - 23.45
Apmaksa
Mūsu partneri
  • Stādaudzētava Blīdene
  • “Pīlādži”
  • Zaļenieku kokaudzētava
  • Kokaudzētava „Bulduri”
  • Kokaudzētava Baltezers
  • Европейский совет по уходу за деревьями
1
Nosūtiet ziņu arboristam uz WhatsAPP, nospiežot šo pogu. TIEŠSAISTĒ 00-24⌚